IPstack (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: About
el: Περί

en: IP address
el: διεύθυνση IP
