IPstack (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: German
eo: Germana

en: Russian
eo: Rusa
