IPstack (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: French
hi: फ्रेंच

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Output format
hi: उत्पादन प्रारूप

en: German
hi: जर्मन

en: Russian
hi: रूसी

en: About
hi: के बारे में

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस
