IPstack (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Output format
ja: 出力書式

en: German
ja: ドイツ語

en: Russian
ja: ロシア語

en: About
ja: アバウト

en: IP address
ja: IPアドレス

en: Test page
ja: テストページ
