IPstack (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: German
mr: जर्मन

en: Russian
mr: रशियन
