IPstack (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: German
fa: آلمانی

en: About
fa: درباره

en: IP address
fa: آدرس IP
