IPstack (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Settings
sk: Nastavenia

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: German
sk: Nemčina

en: Russian
sk: Ruština

en: About
sk: Informácie o

en: IP address
sk: IP adresa
