IPstack (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Settings
sl: Nastavitve

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: About
sl: O modulu

en: IP address
sl: IP naslovi
