IPstack (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: About
ta: பற்றி

en: IP address
ta: IP முகவரி
