IPstack (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: German
ur: جرمن

en: Russian
ur: روسی
