IPstack (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: IP address
hy: IP հասցե
