IPstack (8.x-1.6) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Russian
my: ရုရှား

en: About
my: အကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
