IPstack (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ
