IPstack (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།
