IPstack (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: German
kk: Неміс

en: Russian
kk: Орыс
