IPstack (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Chinese
kn: ಚೈನೀಸ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
