Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Dimensions
he: מימדים

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית
