Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು
