Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
