Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
