Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Default
es: Por defecto

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Media
es: Multimedia

en: Loop
es: Bucle

en: Controls
es: Controles

en: Autoplay
es: Auto reproducir
