Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Default
pt: Por defeito

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Loop
pt: Ciclo

en: Controls
pt: Controlos

en: Autoplay
pt: Início automático
