Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Default
uk: Базово

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Show info
uk: Показувати довідку
