isi (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Paragraphs
es: Parráfos
