isi (8.x-1.1-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang
