isi (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Global settings
da: Globale indstillinger
