Islandora (2.10.0) - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: File
et: Manus

en: File path
et: Faili asukoht

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Format
et: Vorming

en: Visible
et: Nähtav

en: Display
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: no
et: ei

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Model
et: Mudel

en: Desc
et: Kahanev

en: node
et: postitus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Source
et: Allikas

en: Reference
et: Viide

en: or
et: või

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: is
et: on

en: Index
et: Indeks

en: Grid
et: Ruudustik

en: Children
et: Alamlehed

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: pixels
et: pikslit

en: Bundles
et: Kogumid

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: File system
et: Failisüsteem

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Field mappings
et: Välja mappingud

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: REST export
et: REST eksport

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Add a new @entity_type.
et: Lisa uus @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
et: Ühtegi @entity_type pole loodud veel. @add_link
