Islandora (2.12.0) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
