Islandora (2.12.0) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: file
sq: skedar

en: no
sq: jo

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: node
sq: nyjë

en: is
sq: është

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: File system
sq: File i sistemit
