Islandora (2.13.2) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: yes
am: አዎ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: node
am: አንጓ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Source
am: ምንጭ

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት
