Islandora (2.14.1) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Index
si: පටුන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
