Islandora (2.15.0) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: File
ca: Fitxer

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Display
ca: Visualització

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Files
ca: Fitxers

en: file
ca: fitxer

en: Create
ca: Crea

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Term
ca: Terme

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Plain text
ca: Text pla

en: Kind
ca: Tipus

en: Hidden
ca: Ocult

en: Source
ca: Font

en: or
ca: o

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: is
ca: és

en: Index
ca: Índex

en: Grid
ca: Graella

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: pixels
ca: píxels

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: is not
ca: no és

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: No label
ca: Sense etiqueta

en: Add a new @entity_type.
ca: Afegeix un nou @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ca: No hi ha encara cap @entity_type. @add_link

en: Size: %width x %height pixels
ca: Mida: %width x %height píxels

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
ca[0]: @count element no s'ha suprimit perquè no teniu els permisos suficients.
ca[1]: @count elements no s'han suprimit perquè no teniu els permisos suficients.
