Islandora (2.4.1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: no
hy: ոչ

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: pixels
hy: փիքսել

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Add Media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա
