Islandora (2.4.1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы
