Islandora (2.4.1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
