Islandora (2.4.1) - en to ps translation catalogue (37 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Action
ps: چار

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Visible
ps: لیدوړ

en: User
ps: غړی

en: no
ps: نه

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Source
ps: سرچينه

en: or
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه

en: and
ps: او

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: - All -
ps: - ټول -
