Islandora (2.8.2) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: yes
gu: હા

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Create
gu: બનાવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: or
gu: અથવા

en: is
gu: છે

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને

en: There is no @entity_type yet. @add_link
gu: કોઈ @entity_type હજુ સુધી નથી. @add_link
