Islandora (2.8.2) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Field
se: Gieddi

en: Update
se: Ođasmahte

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: or
se: dahje

en: About
se: Birra

en: and
se: ja
