Islandora (2.8.3) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: yes
ht: Wi

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
