Islandora (2.9.0) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: File
my: ဖိုင်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: file
my: ဖိုင်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Index
my: အညွှန်း

en: About
my: အကြောင်း

en: File system
my: ဖိုင်စနစ်
