Islandora (2.9.0) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: yes
nn: ja

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: file
nn: fil

en: no
nn: nei

en: Create
nn: Lag

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Hidden
nn: Skjult

en: Index
nn: Indeks

en: File system
nn: Filsystem
