Islandora (2.9.0) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Format
os: Формат

en: Visible
os: Зыны
