Islandora (2.9.1) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: is
dz: འདི་

en: and
dz: དང་

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་
