Islandora (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Audio
ca: Àudio

en: file
ca: fitxer

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Term
ca: Terme

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Members
ca: Membres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Source
ca: Font

en: Video
ca: Vídeo

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Index
ca: Índex

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: REST export
ca: Exportació REST

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Add a new @entity_type.
ca: Afegeix un nou @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ca: No hi ha encara cap @entity_type. @add_link

en: The user ID of the author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor.

en: The thumbnail of the media item.
ca: La miniatura de l'element mèdia.

en: The time the media item was created.
ca: L'hora en què es va crear l'element mèdia.

en: The time the media item was last edited.
ca: L'hora en què es va editar per darrer cop l'element mèdia.

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.
