Islandora (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: file
cs: soubor

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Term
cs: Termín

en: Authored by
cs: Autor

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: node
cs: uzel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Source
cs: Zdroj

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Index
cs: Rejstřík

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: File system
cs: Systém souborů

en: Video file
cs: Video soubor

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Add media
cs: Přidat média

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Delete media
cs: Smazat média

en: Add a new @entity_type.
cs: Přidat nový @entity_type

en: There is no @entity_type yet. @add_link
cs: Typ entity @entity_type dosud neexistuje. @add_link

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
