Islandora (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Update
is: Dagfør

en: file
is: fíla

en: Node
is: Knútur

en: Create
is: Stovna

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: node
is: noda

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um

en: File system
is: Fílukervi
