Islandora (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: File path
lt: Failo kelias

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: file
lt: failas

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Term
lt: Terminas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Members
lt: Nariai

en: node
lt: mazgas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Index
lt: Indeksas

en: About
lt: Apie

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: File system
lt: Failų sistema

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją
