Islandora (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: File
bn: ফাইল

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: About
bn: সম্পর্কে
