Islandora (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: file
bs: datoteka

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Members
bs: Članovi

en: node
bs: nod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni

en: File system
bs: Sistem datoteka
