Islandora (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་
